Doornbos Apotheek

Abdijstraat 40, Breda
4 tarieven
7.50/10.00
+31 76 587 4077

Doornbos Apotheek op de kaart

Beoordeling

Anja Van Hout (23.09.2017 13:06)
Op het eerste oog een nette apotheek, maar er gaan helaas teveel zaken mis. Wanneer zalf besteld wordt en niet nageleverd kan worden word je daar normaltiter voor gebeld, maar bij deze apotheek wordt dat vergeten. Ze hebben moeite met iets uitgeven wat voorgeschreven wordt volgens deskundige en bieden dan vaker dan nodig een duur alternatief wat je zelf moet betalen of bijbetalen.

Zelfs als de zorgverzekering en deskundige heeft aangegeven dat ik wegens allergie recht heb op een bepaald product weigeren ze dat, behalve als ik het eerst zelf betaal, maar dit mag niet volgens de richtlijnen van de verzekering.

Afgelopen week hondsbrutaal behandeld, en probeert men mij zwart te maken tegenover andere klanten toen ik zelf eens op mijn strepen ging staan.

Liegen ten kosten van de portemonee van klanten!
Ik ben diezelfde dag nog overgestapt naar apotheek hoge vucht. Ook om de hoek, en je raad het al; daar kreeg ik het medicijn wel gewoon mee. (Waarvoor ik (chronisch) anders per keer €45 voor kon betalen)

Hoop dat deze apotheek op houdt met hun wellis-nietes spelletjes en zich te verschuilen achter de zorgverzekeraar, want dat blijkt in veel gevallen dus gewoon echt niet te kloppen! Ik raad dan ook iedereen aan niet zomaar te betalen maar hun zorgverzekeraar te bellen en bij een andere apotheek te informeren!
Hakan Uzun (21.05.2017 14:01)
Good not too crowded.
Jeannette van Gurp (12.04.2013 15:49)
ook vandaag weer uitstekend geïnformeerd door de vriendelijke mensen van Apotheek Doornbos: nu door mw 't Hart, die met kennis van zaken mij prima uitleg verschafte over een nieuw medicijn.
top! en dat mag wel eens gemeld worden na zo ongeveer twintig jaar van service door deze vakbekwame mensen...
grote dank en vriendelijke groetttte, rien v dijk
A Google User (27.04.2012 12:46)
Hele fijne apotheek!
Snel aan de balie en ook als je per mail een vraag stelt krijg je snel en goed antwoord.

Voeg je commentaar toe