TAJINE Marokkaans Restaurant
- Nederland
- Lelystad
- Restaurants
|
Kamp 4302, Lelystad |
5 tarieven
3.60/10.00
|
+31 6 48068742
|
TAJINE Marokkaans Restaurant op de kaart
Beoordeling
Jorien Buiskool (21.11.2017 01:26)
Had zelf meer verwacht van de high tea die ze via vakantieveilingen aanboden, maar wellicht had ik te hoge verwachtingen. Wel een leuke sfeer.
Olga Smit-Meeuwis (29.10.2017 00:17)
We hadden gereserveerd. Toen we het restaurant binnenkwamen zei de eigenaar dat hij de tafel had weggegeven die voor ons bestemd was. Wij kregen een plek in het onverwarmde voorportaal wat vol met rommel stond. Ik zei tegen mijn man: zeg dat we binnen een plekje maken en dat was goed. De smaak van het eten was uitstekend maar magertjes want ik ging met een hongergevoel naar huis. Toen ik ging afrekenen zei ik: u vraagt teveel. U heeft ons niet goed behandeld. Het zat mij dwars dat hij zo met ons omgegaan was. Ik wilde een compensatie. Hij zei dat hij alles goed had opgelost maar voor mij voelde het niet goed, deze ongastvrije ontvangst. Hij werd boos en zei: wil je mijn restaurant kapot hebben? Het is niet mijn schuld dat het zo gegaan is. Ik heb alles goed opgelost. Ik zei: de klant is koning. Daarop zei hij: ik ben de keizer. Ik zei: ik betaal u maar ik kom hier nooit meer eten. Hij zei dat is goed. U bent altijd welkom maar als u niet wil dan moet u dat zelf weten. Het etentje was niet compleet en gaf een ontevreden gevoel door de lompe behandeling. En als een klant aangeeft dat het zo niet kan, doe er dan wat aan en ga niet zelf klagen alsof jij als eigenaar het zo zwaar hebt. Ik kwam voor een gezellige avond en vooral om bediend te worden.
Hugo Smit (29.10.2017 00:02)
We hadden gereserveerd voor 5 personen; daar aangekomen had de bediende onze tafel aan andere gasten weggegeven. Wij werden in de hal neergezet die ook als pakhuis gebruikt werd; na een beetje druk uitoefenen werd er later toch een plekje in het restaurant vrij gemaakt. Ik heb de harira soep en de kip tajine gegeten met als laatst nog een kopje koffie (overduidelijk senseo!!!); het eten was goed maar de rest was gewoon slecht. We kregen bijvoorbeeld gebruikt bestek, dessert was niet compleet, senseo koffie enz. Ook was er geregeld een magnetron-ping te horen op de achtergrond; ik kan nog wel even doorgaan zodat u morgen nog aan aan het lezen bent maar dat bespaar ik u. De gastvrijheid was zeer ondermaats, jammer! Geen aanrader!
Daan Schreuder (28.10.2017 23:58)
Nooit meer eten hier! Ik raad het u ook ten zeerste af!
Bij binnenkomst begon het al. Wij hadden gereserveerd voor 5, maar door zijn vergissing was de enige tafel die geschikt was voor 5 personen al bezet. Wij werden toen in de kille hal tussen de buiten- en de tussendeur geplaatst (ook stonden de terras-stoelen en tafels daar opgeslagen). Het beviel ons daar niet, en na veel geschuif en gepuzzel konden we toch nog een plek creeëren in het "betere" deel van het kleine restaurant.
Het voorgerecht was een heerlijk soepje, niks op aan te merken.
Hoofdgerecht hadden we allemaal een Tajin de smaak was goed, maar het eten was erg weinig.
Het dessert was ook erg weinig en werd gereserveerd met gebruikte lepels en glazen die hij van een andere tafel had gegrist en even snel had omgespoeld. Erg vies!
Verder rekende meneer voor kraanwater 2,50.
Bij het betalen wilden wij toch nog wel even melden dat we niet vonden dat we goed behandeld waren, maar toen de zin 'klant is koning' aan bod kwam, zei hij daar zelfvoldaan op; en ik ben de Keizer!
Dini H (22.09.2017 23:03)
Friendly staff, but the food at the high tea was too little