Nightcare Apotheek OZL B.V.

Henri Dunantstraat 5, Heerlen
5 tarieven
3.60/10.00
+31 45 574 1004

Nightcare Apotheek OZL B.V. op de kaart

Beoordeling

Gino Jongen (24.08.2017 03:10)
ondanks dat ze me niet konden helpen, hebben ze wel geprobeerd de nodige tips te geven, gratis
Toon Stoop (08.07.2017 12:38)
Ondeskundig lui en grootheidswaanzin
arno meisters (01.01.2017 22:00)
Moeder en kind komt recept ophalen voor blaasontsteking...moeten wachten...kind moet dan erg plassen...er wordt gevraagd voor naar de wc te gaan...nee gaat niet...ga maar buiten in het gras plassen... buitentempratuur is dan rond het vriespunt...treurig...kan het nog erger?
Elly Jeurissen (31.12.2016 13:47)
Jammer genoeg kun je geen negatieve sterren afgeven... Anders kregen ze van mij 'MIN 5'. Je wacht hier met gemak minstens één uur voor een doosje pillen dat ze zo uit het rek kunnen rukken. Dienstverlening? Van dat woord hebben ze bij deze apotheek nog nooit gehoord! Ze moeten zich schamen!!!
Joyce Moone (16.12.2016 22:05)
Pffff klote apotheek!!!!
Kom je binnen sta je al zo'n 5 minuten,wordt gezegd kom er zo aan dus ik zeg oké geen probleem!
10 minuten later sta ik er nog en nog niemand bij mij geweest.
1 man is bezig met de recepten en andere zit wat achter de computer te werken .
Mijn mening is werk is de klanten af voor de balie en ga dan ander werk doen want dan hebben de klanten wel het idee dat ze geholpen worden!!!!

Voeg je commentaar toe