Geert Groote Huis

Lamme van Dieseplein 4, Deventer
5 tarieven
7.20/10.00
+31 570 858 999

Geert Groote Huis op de kaart

Beoordeling

Johannes van der Velde (15.08.2017 08:44)
Leuk museum over werk en leven van Geert Groote en Moderne Devotie. Niet al te groot museum.
Inge Kalle-den Oudsten (15.07.2017 18:04)
Beetje gek "museum", want dat is het eigenlijk niet echt. Film van 15 minuten over het leven van Geert Grote, een VR spel waarbij je door een kerk kunt lopen, enkele informatieborden en de fundamenten van een kapel. Niet heel erg de moeite van de entree prijs (geen museumkaart of ICOM) waard, ondanks de gratis koffie/thee.
A Google User (12.05.2017 21:32)
Top !
Rolf Becker (07.04.2017 17:11)
Schade: Eine sicherlich gut gemachte Ausstellung in einem äußerlich ansprechenden Museumsgebäude bot wenig für ausländische Gäste!
Hylke Sies (19.12.2016 00:18)
In het, kleine, museum wordt op een mooie manier een link gelegd tussen de historie en nu, m.b.t. zeven hoofdzonden. Waar destijds Geert Groote tegenaan schopte.
Over hebzucht van de kerk destijds en de bankiers nu. Maar er worden ook hoopvolle situaties getoond.

De gegeven informatie is goed van hoeveelheid. Goed ook van afwisseling (tekst - video - illustraties).

Gezien de ruimte in het gebouw, vind ik de expositieruimte aan de kleine kant. De thema's krijgen 'als ze meer lucht zouden krijgen' pas de aandacht die ze verdienen.

Voeg je commentaar toe